Osud míchá karty, ale hrajeme my!!!

Silent Hill

16. února 2007 v 16:56 | Destella |  Horory
Rose má nemocnou adoptovanou dcerku Sharon,která kdykoliv je náměsíčná,volá pořád dokola Silent Hill...A tak se Rose rozhodne tam se Sharon jet.Když tam přijíždí,policistka jí v cestě dál chce zabránit.Po krátké honičce auto nabourá a Rose ztratí vědomí.
Ráno se probudí a zjistí,že Sharon z auta zmizela.Všude je mlha,bílý poprašek a z nebe padá popel.Město před 30 lety zničil požár,jenže ani půlka těl se dodnes nenašla.Ve městě už je i policistka,která před zrůdamy města a lidí co ,,přežili ten požár´´ jí pomahá najít dcerku.Ta podoba Sharon a ,,malé´´ Alessy,kterou všichni považovaly za čarodějnici a nechaly jí upálit je neuvěřitelná...
Město není jen plné ,,přežitých´´lidí ,zrůd,démonů a dalších,ale je plné pomsty,strachu,nenávisti.
Ale Rose se nevzdává,chce Sharon najít za každou cenu,a vydá se i za tím nejhorším co v Silent hill je,vydá se po stopách vzpomínek malé Alessy až do jejího nynějšího světa.A konec? ten já pochopila tak,že to silné pouto matky s dcerou pomůže.A to bílo co bylo všude kolem,to už vlastně byl život po smrti,kterou Rose a Sharon potkaly při bouračce a policistka pádem z motorky.Proto tam ty lidi viděly,všechno už byla jen vzpomínka smrti života v Silent hill.
Silent Hill
Ukázka: tady
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 barca barca | Web | 25. ledna 2008 v 11:58 | Reagovat

mas u me dva diplomky...a nech u me pls komentar..diky mooc..pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama